about_face

 

logo_big

to staranny wybór składników aktywnych, zaawansowana technologia i unikalne formuły, aby uzyskać trwałe rezultaty.

Produkty Aminocare® reprezentują nową generację kosmetyków, które wpływają na równowagę genową charakterystyczną dla młodej skóry, dzięki temu, że zawierają w sobie dwa podstawowe aktywne składniki: pochodne aminokwasów (fenyloacetyloglutaminę i fenyloacetyloizoglutaminę), oraz wyciąg z rośliny tamanu. Pochodne aminokwasów działają jak „wyłączniki genetyczne”: wyciszają grupę genów, których aktywność wrasta z wiekiem, a które to odpowiedzialne są za powstawanie zmarszczek, natomiast uaktywniają geny produkcji kolagenu i odnowy naskórka. Olejek z rośliny tamanu używany jest od wieków przez ludność wysp polinezyjskich. Ma znakomite właściwości: chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, wysokimi temperaturami, poprawia jej koloryt, ma właściwości wygładzające i gojące.

Badanie przeprowadzone w Zakładzie Farmakologii Klinicznej Uniwersytetu Wiktora Segalena w Bordeaux we Francji potwierdzają, że kosmetyki Aminocare® jako jedyne na rynku pomagają cofnąć genetyczny zegar i odbudować aktywność genową typową dla młodego wieku.

 vsemsmart.ru определить позиции сайта по ключевым словамсамсунг планшет ценыкруизотек десен лечениенаружная реклама на транспортетоп запросов гуглVantso