REGULAMIN
Właścicielem sklepu www.qubikamed.com jest firma Qubikamed Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Gromadzkiej 14, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców – Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Nr KRS: 0000515239

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 16.00

Dane teleadresowe firmy:
QUBIKAMED Sp. z o.o.
ul. Gromadzka 14, 61-655 Poznań
biuro@qubikamed.com

tel.: (+48) 61 8246222
kom: (+48) 791177555

Dane rejestracyjne firmy:
Firma jest wpisana do Rejestru Przedsiębiorców – Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto I Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Nr KRS: 0000515239, REGON: 302769681, NIP: 9721250111

Bank:
Nr rachunku w walucie PLN, BZWBK: 98 1090 1737 0000 0001 2383 1558
Nr rachunku w walucie USD, BZWBK: 16 1090 1737 0000 0001 2383 1579

Czym się zajmujemy i jak długo
Firma Qubikamed Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się importem i dystrybucją kosmetyków i suplementów diety.
Celem działalności firmy Qubikamed Sp. z o.o. jest umożliwienie Państwu dotarcie do najlepszych kosmetyków i suplementów diety, dostępnych na świecie. Naszą zasadą jest wnikliwa weryfikacja i sprawdzenie producentów oferowanych przez nas produktów. Stosowanych przez nich technologii wytwarzania, przygotowywania, składowania oraz dystrybucji. W trosce o zdrowie naszych klientów, na bieżąco kontrolujemy sprawozdania dotyczące skutków działania oferowanych przez nas produktów.
Zaletą oferowanych Państwu suplementów oraz kosmetyków jest niewątpliwie fakt, że zawierają one wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego.
Wzrostowi świadomości społeczeństwa o znaczeniu profilaktyki zdrowia towarzyszy coraz większe zainteresowanie zdrowymi, naturalnymi produktami i takie właśnie Państwu oferujemy.

Lokalizacja/siedziba firmy
Siedziba firmy Qubikamed Sp. z o.o. znajduje się w Poznaniu, przy ul. Gromadzkiej 14, 61-655.

Płatności
Możesz zapłacić:
• Przez PayU
• Przelewem bankowym na wskazane numery kont bankowych .
• Przy odbiorze (za pobraniem)
• Gotówką lub kartą przy odbiorze osobistym.

Na zakupione towary i usługi standardowo wystawiamy paragony fiskalne.

Przesyłki
Nasze paczki dostarczają:
• Poczta Polska
• Firma kurierska
Przesyłka kurierska
Paczka trafia do adresata najczęściej już następnego dnia po wysyłce. Kurierzy często kontaktują się telefonicznie przed dostarczeniem paczki uzgadniając szczegóły dostawy.
Płatności – Jak zapłacić za zakupy
Możesz zapłacić:
• Przelewem bankowym (na wskazane numery kont bankowych )
• Przy odbiorze (za pobraniem)
• Przez PayU (karta kredytowa)
• Gotówką lub kartą przy odbiorze osobistym.
Na zakupione towary i usługi standardowo wystawiamy paragony fiskalne. Na życzenie także faktura VAT.

Zwroty
Twoje prawa:
Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z późn. zm.) Klient ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty otrzymania towaru.
Pamiętaj proszę o kilku ważnych sprawach:
Procedura zwrotu towaru jest możliwa tylko wówczas, gdy opakowanie nie zostało naruszone, nie nosi znamion otwierania ani nie zostało w żaden sposób zniszczone. Zwracane towary muszą być kompletne.
• Zwrot towaru należy uzgodnić ze Sklepem pocztą e-mail lub telefonicznie.
• Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim dowodem zakupu (paragonem lub fakturą VAT) oraz oświadczeniem o odstąpieniu od zakupu.
• Koszt przesyłki zwracanego towaru do Sklepu ponosi Kupujący.
• Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
Pieniądze zostaną zwrócone wraz z kosztami wysyłki (jeśli wystąpiły) w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu.

Reklamacje
Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze wad jakościowych i ilościowych lub niezgodności towaru z towarem zawartym w zamówieniu.
Procedura reklamacyjna:
1. Klient kontaktuje się z naszą firmą przez email lub telefonicznie, informując o potrzebie reklamacji.
2. Qubikamed Sp. z o.o. uzgadnia czas odbioru towaru i wypisuje list przewozowy w firmie kurierskiej.
3. Kurier odbiera paczkę i dostarcza do naszej firmy na nasz koszt. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT). Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
4. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez Sklep przesyłki z reklamowanym towarem.
5. W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), zwrócimy Klientowi równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne, dostępne towary do wyboru.
Reklamacje należy zgłaszać pisemnie na adres Qubikamed Sp. z o.o., ul. Gromadzka 14, 61-655 Poznań. Adres do wysyłki towaru: j.w.
W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy prawa cywilnego oraz ustaw konsumenckich.

Ochrona danych
Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych zapewniamy ochronę wszystkich Państwa danych jakie firma uzyskała w wyniku prowadzenia sprzedaży wysyłkowej.

russian languageузнать запросы googleинформационная безопасность где работатьtranslate toнадувной круг для плаванияноутбук йога ценадепутат лобановскийлобановский харьков