KOSMETYKI AMINOCARE®
Produkty Aminocare® reprezentują nową generację kosmetyków, które wpływają na równowagę genową charakterystyczną dla młodej skóry, dzięki temu, że zawierają w sobie dwa podstawowe aktywne składniki: pochodne aminokwasów (fenyloacetyloglutaminę i fenyloacetyloizoglutaminę), oraz wyciąg z rośliny tamanu. Pochodne aminokwasów działają jak „wyłączniki genetyczne”: wyciszają grupę genów, których aktywność wrasta z wiekiem, a które to odpowiedzialne są za powstawanie zmarszczek, natomiast uaktywniają geny produkcji kolagenu i odnowy naskórka. Olejek z rośliny tamanu używany jest od wieków przez ludność wysp polinezyjskich. Ma znakomite właściwości: chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, wysokimi temperaturami, poprawia jej koloryt, ma właściwości wygładzające i gojące.

Badanie przeprowadzone w Zakładzie Farmakologii Klinicznej Uniwersytetu Wiktora Segalena w Bordeaux we Francji potwierdzają, że kosmetyki Aminocare® jako jedyne na rynku pomagają cofnąć genetyczny zegar i odbudować aktywność genową typową dla młodego wieku. Nowe opakowania kosmetyków Aminocare® wyposażone w dozowniki, uprzyjemniają ich użycie oraz dawkują odpowiednią jednorazową ilość preparatów.
Aminocare® krem pojemność 30ml

Aminocare® Emulsja pojemność 50ml

SZYBKA, NIEINWAZYJNA METODA, ABY WYGLĄDAĆ MŁODZIEJ
Przestań martwić się o zmarszczki pojawiające się z wiekiem wokół Twoich oczu, ust i na szyi. Wypróbuj najlepszą, najszybszą, nieoperacyjną technikę kosmetyczną, która została stworzona po to, by Twoja skóra wyglądała młodziej.

ODMŁÓDŹ I ZABEZPIECZ SWOJĄ SKÓRĘ
Produkty kosmetyczne Aminocare® opóźnią oznaki starzenia i sprawią, że Twoja skóra zachowa naturalną sprężystość. Są one odżywkami, które stymulują naturalne odmładzanie komórek, a nawilżając skórę, powodują, że staje się ona gładka i jędrna.

UNIKALNA RECEPTURA KREMU
Krem do twarzy Aminocare® nie jest wyłącznie kosmetykiem. Jest doskonałą mieszaniną aminokwasów i ich pochodnych oraz tropikalnego olejku, które są potrzebne do ciągłego odświeżania i ochrony Twojej skóry. Wnikają one w głąb naskórka, powodują wygładzanie zmarszczek i nie dopuszczają do powstawania nowych, jak również regenerują rozwój nowej, zdrowej tkanki skórnej oraz zapobiegają powstawaniu cieni pod oczami.

AMINOCARE® KREM KOSMETYCZNY DO TWARZY
Efektywny, zgodny z naturą odżywczy krem posiadający własności wygładzające i regenerujące. Chroni i zabezpiecza skórę przed zanieczyszczeniem środowiska, działaniem słońca, wiatru i ekstremalnych temperatur, które mogą powodować zmiany nowotworowe.drivemir раскрутка сайта по словамкупить детскую посуду игрушечнуюрасческиколяски розеткаpoteha-detyamcтоматологиястоматология улыбка